PENZION NA FAŘE

Dubenec č.p. 1
544 55 Dubenec

tel.: 604 274 008,
        603 257 405

email: info@penzionnafare.cz

 

Vířivka

Příjemný večer s partnerem, oslava se šampaňským nebo prostě jen odpočinek po náročném dni? Je to také báječné místo k setkán s blízkými lidmi a přáteli. To všechno můžete v naší multifunkční vířivce značky Caldera Spa pro 6 osob.

     

Ve vířivce Caldera je místo pro odpočinek, péči o zdraví i zábavu. A na vlastní kůži pocítíte známé účinky hydroterapie - teplo, nadnášení vodou a masáž. Pobyt v teplé vodě zvyšuje tělenou teplotu, rozšiřuje cévy a stimuluje krevní oběh. Ponořením do vody ztrácí lidské tělo až 90% své váhy a tím se uvolní zátěž svalů a kloubů - vzniká tak báječně uvolňující “stav beztíže” Pokud hledáte únik z každodenních starostí, uvolňující spánek a nebo odpočinek pro svaly a klouby, naše vířivka je stále připravena k odpočinku, uvolnění a skvělému pocitu ... 

    

 Ke všem těmto příležitostem patří jako doplněk poslech oblíbené hudby. Tyto možnosti nabízí náše vířivka vybavená zařízením pro bezdrátový přenos hudebního signálu a jeho přehrávání ve vířivce.  Tři vysouvací reproduktory, které jsou umístěny tak, aby se zvuk šířil rovnoměrně z míst, kde nebude nikoho ve vířivce obtěžovat. Reproduktory jsou otočné a tak je možné nastavit optimální podmínky poslechu. Je možné poslouchat hudbu z iPod, MP3 přehrávače, AM/FM rádia, CDpřehrávače, z osobního počítače, atd.

Cena

490 Kč/na hodinu  (max. 4 osoby)
- každá další osoba +50,- (max. 8 osob)


Devadesátiminutový pobyt v privat wellness (vířivka + sauna) stojí 690Kč

Možnost objednání na recepci nebo na telefonu: 604 274 008